Alternative flash content

Requirements

O Kancelarii

Kancelaria prawna radcy prawnego Małgorzaty Kotlińskiej zajmuje się świadczeniem kompleksowej obsługi prawnej oraz doradztwem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.
 
Głównym obszarem działalności Kancelarii jest pomoc podmiotom gospodarczym w prowadzeniu przez nich działalności gospodarczej. Oferta Kancelarii skierowana jest także do osób prywatnych, nie prowadzących działalności gospodarczej.
 
Celem Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie, z jednoczesnym zachowaniem wysokich standardów moralnych i etycznych. W swojej codziennej praktyce dbamy przede wszystkim o skuteczność w prowadzeniu spraw naszych Klientów, gwarantując im fachową pomoc. Wiedzę prawniczą łączymy ze zrozumieniem potrzeb naszych Klientów, dążąc do tego by przedstawiane przez nas rozwiązania zagadnień prawnych spełniały oczekiwania Klientów Kancelarii przy jednoczesnym zabezpieczeniu ich interesów.
 
Specjalistyczne wyszkolenie oraz doświadczenie w branży usług prawnych pozwala Kancelarii zapewnić wysoki poziom oferowanych usług, przy jednoczesnych zapewnieniu konkurencyjnych warunków finansowych.